19 Litrelik cam damacana su

19 litre cam damacana su da satmaktayız. Büyük cam damacana sularımız Abant marka olup Sipariş verdiğiniz takdirde adresinize teslim yapıyoruz. (WEB sitemizden servis bölgelerimize bakabilirsiniz.)

Bolu Abant’tan gelen Abant su’nun bayiliğini yapmaktayız. Abant suyu cam damacana olarak da sizlere ulaştırmaktayız.  Abant su ile ilgili ve cam damacana ile ilgili kampanyalarımızı WEB sitemizden öğrenebilir ya da telefonla bizden bilgi alabilirsiniz.  Cam şişe damacanalara uygun cam su pompaları da mevcuttur.

Bostancı, Suadiye, Göztepe, Erenköy ve civar semtlere Cam damacana su servisi. Cam damacana su siparişi için ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, 15 litrelik cam damacana sular da var. 15 Litre cam şişe sularımız Özkayışdağ markadır.  Meşhur Kayışdağı suyunu sizlere servis ediyoruz. 

                      19 Litre cam damacana

 

Doğal kaynak sularımızı cam damacanalarda, cam su pompası ile sofralarınızda sağlıklı bir şekilde afiyetle için.  Cam damacana fiyatı ve cam damacana su fiyatları için bizden bilgi alabilirsiniz.  Karacaoğlu su 25 yıldır sizlere hizmet vermektedir.

 

19 Litre cam damacana

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir