KARACAOĞLU SU FİRMASI HAKKINDA

Karacaoglu su ticareti olarak ; Abant doğal kaynak suyu ve Özkayısdag suyu olmak uzere iki marka su ile hizmet vermekteyiz .

Abant doğal kaynak suyu Bolu ilimizin Abant bölgesinden çam ormanının icınden gelmektedir , mineral yapısı cok ıyı olmakla beraber Türkıye’nin en zengın mınerallı suyu olarak birinci sıradadır . Urun yelpazesı damacana olarak bir çok devlet kurumu ve ozel Sektorde yaygın olarak tuketılmekte olup PC damacana ve cam damacana sipariş edılmektedır .

cam damacana Türkiye’nin ılk 19 lt camı olarak uretılmıstır . Dıger fırmalara bakıldıgında camları kucuk ve kullanıssızdır , oysa kı abant dogal kaynak sularının cam damacanaları plastık damacanaları kullanabıldıgınız her yerde rahatca kullanılabılır .

pet grubu olarak ( 0,33 lt , 0,5 lt , 1,5 lt ,5 lt ve 19 lt kullan at ) olarak genıs , pet bandında seceneklerı bol.  Musterılerımıze yok demeyı eksıklık olarak goren bir fırma anlayısı ıcerındeyız

Anadolu yakasının en cok satısı olan Abant bayılerınden olmamız sebebıyle damacana ve cam damacanalarınız devamlı olarak yenısı gelır ve sız sıparısınızı verdıgınızde sıze daıma taze suyunuz adresınıze hızlıca ulasır .

ozkayısdag kaynak suları , 19 lt lık pc damacana ve 15 lt lık cam damacana ve 19 lt lık kullanat olarak çesıtlerımız bulunmaktadır.

Özkayışdağı  dogal kaynak suyu fabrıka olarak , kayısdagı’nda ormanın ıcınde olup yerlesım bırımlerınden uzakta kalmaktadır .

servıs kalıtemız ; sıparıs verıldıgı andan ıtıbaren 30 dakıka ıcınde kapınıza ulasmaktadır . Servıslerımız hızlı olup musterı memnunıyetı dogrultusunda dıkkatlı ve seridir .

pazar gunlerı acık olup bayramlarda dahıl olmak uzere kapalı gunumuz bulunmamaktadır .

Bolgelerımız ; suadiye , Bostancı , Erenkoy , Bagdat cad. , Goztepe , Kozyatagı , İcerenkoy , K. Bakkalkoy  ve kurumsal olarak toplu alımlarda bolgeler harıcınde de olsa hızmet verılmektedır .

Perakende ve toptan servıs agımız mevcuttur .

karacaoğlu-su-kadıköy
Karacaoğlu su ticareti Kadıköy/İstanbul